Mistral İzmir'de yaşam başlıyor.

Mistral’in ofis ve konut kulelerinde
örnek daire ve ofisimize bekliyoruz.
MİSTRAL İZMİR'İ KEŞFET
444 0 418 FIRSATLARDAN YARARLANMAK İÇİN
FORMU DOLDURUN!
Yasal şartları okudum ve
kabul ediyorum.
x
Formda yer alan her türlü kişisel bilgimin, MİSTRAL İZMİR pazarlama faaliyetlerinde, kampanyalarında, reklamlarında, tanıtımlarında ve iletişim çalışmalarında paylaşılmasına, işlenebilmesine, kullanılmasına, saklanmasına, tarafıma sms, mms, email gönderilmesine, sesli arama yapılmasına ve posta gönderilmesine muvafakat ediyor ve izin veriyorum.
GÖNDER
FORMUNUZ GÖNDERİLDİ
TEŞEKKÜRLER

İzmir’den gelen esinti,

Mistral...

Mistral Yapı, İzmir’in önde gelen iş adamlarının ortaklığında kurulan gayrimenkul yatırım şirketidir. İsmini “güçlü ve hızlı bir Akdeniz rüzgarı” anlamına gelen “Mistral”den alan Mistral Yapı Gayrimenkul Sanayi ve TicaretA.Ş., finansal gücü, iş dünyası deneyimi ve vizyonu ile gayrimenkul sektörüne değer katmayı hedeflemektedir.

444 0 418

LEED:

Mistral İzmir, tasarımındaki çevre dostu ve enerji tasarrufu yapan uygulamalarıyla “yeşil bina” özelliğini taşıyor. Platinum LEED ön sertifikasına sahip olan Mistral İzmir, doğal kaynaklara, çevreye, insana, kısacası dünyaya saygılı bir proje…

LEED: Enerji ve Çevre Dostu Tasarımda Liderlik(LEED), ABD’deki Çevre Dostu Binalar Konseyi(US Green Building Council-USGBC) tarafından geliştirilen bir dizi kriterler listesidir. Binalar, karşıladıkları kriterlere gore 4 ayrı alanda sertifika alırla. Bu sertifikalar ABD’de USGBC’ye yapılan başvuru üzerine sadece USGBC tarafından verilir. Sertifika alan binalar “yeşil bina ünvanı” ile hem prestij hem değer kazanır.

444 0 418

Sosyal alanlar,

Mistral...

Yaklaşık 2 bin metrekarelik SPA alanında ev sahiplerinin indirimli yararlanacağı fitness salonu, sauna ve buhar odaları, havuz, güneşlenme terasları, masaj odaları bulunmaktadır.

Mistral İzmir’in konut ve ofis kuleleri arasındaki podyum üzerinde yer alan yeşil çatı özel peysaj dokusu ile birlikte oyun alanı, havuz ve teras olarak tasarlanmıştır.

Projenin peyzaj çalışması yapılırken arsa sınırları içerisinde bulunan dere de dikkate alınarak çevresine çocuk oyun alanları, koşu parkurları, bisiklet yolları, yeşil alanlar ve dinlenme bölümleri oluşturulmuştur. Mistral İzmir’de bulunan sokak çarşısında bu peyzaj devam ettirilerek, çarşı ziyaretçilerinin de bu sosyal imkanlardan faydalanması sağlanmıştır.

444 0 418

DNA Mimarlık

Tümay Türkmen ve Bora Şahbazoğlu tarafından 2006 yılında kurulmuştur. Bugüne kadar Sibirya’dan Karayip Adaları’na kadar farklı coğrafyalarda yer alan projeler üzerinde çalışılmıştır. DNA Mimarlık; konutlar, ofisler, alışveriş merkezleri, oteller, karma kullanımlı kompleksler, eğitim yapıları, yurtlar, spor salonları gibi yapıların tasarımlarını gerçekleştirmektedir. Tamamı mimarlardan oluşan güçlü ve dinamik kadrosuyla DNA Mimarlık, yurt içi ve yurt dışında projeler üretmektedir.

444 0 418

Basında Mistral İzmir

444 0 418

İletişim Bilgileri

SATIŞ OFİSİ KROKİSİ LOKASYON

Ankara Asfaltı Caddesi
No:15 Kat: 5 Ofis No:51 Konak- İzmir
Faks: 0232 421 50 79

İletişim Formu

Formunuz Gönderildi.
GÖNDER
444 0 418

Lokasyon

444 0 418

Bilgi Talep
Formu

İlgilendiğiniz Bölüm