loader image

MİSTRAL GYO,

Mistral İzmir Konut Kulesindeki Dairelerini

Şimdi Satışa Sunuyor.

İzmir’in Cazibe Merkezinde

A+ Prestij

Yaşamaya ve Yatırıma Değer Bir Prestijli Projede
Yerinizi Şimdi Alın

Yeni yatırımlarla yeni projelere odaklanan Mistral GYO, Mistral İzmir’de konut kulesindeki daireleri yeniden satışa sunuyor. Bu atılım, Mistral GYO’nun sektördeki yenilikçi vizyonunu ve sürekli gelişimi, seçkin yaşam alanları yaratma konusundaki kararlılığını yansıtıyor.

A+

Bir Yaşam

GALERİ

Mistral İzmir

Aklınızda Sadece Yaşamak Olsun

Yeni yatırımlarla sürekli gelişen İzmir’in yeni yaşam ve yatırım trendi Bayraklı’nın en özel projesi Mistral İzmir ayrıcalıkları ve konforu ile aklınızda sadece yaşamak olsun.

02  

03  

Ferah Yaşam Alanları

Geniş ve ferah yaşam alanları, teknolojik altyapısı ve premium donanıma sahip mimari uygulanmaları ile huzurlu, güvenli ve mutlu bir yaşam; Mistral İzmir konut kulesinde sizi bekliyor.

01  

Manzara

Konfor ve ayrıcalığın gökyüzüne uzandığı Mistral İzmir’de günün her anında eşsiz körfez manzarası keyfinize keyif katıyor.

03  

02  

Teraslar

Mistral’in geniş teras alanları, sakinlerine bambaşka bir deneyim yaşatıyor. Körfezin, gökyüzünün ve şehrin tüm güzellikleri, evinize konuk oluyor. Standartların ötesindeki tavan yüksekliği ve boydan boya uzanan pencereleri ise manzarayı evinizin her köşesine taşıyor.

Satış Ofisi

Haber Bülteni

En güncel kampanya ve etkinlerden haberdar olun!

Formu Doldurun
Sizi Arayalım

Akıllı Daireler Hakkında Bilgi Almak İçin Bize Ulaşabilirsiniz.