loader image

Yaşamaya ve Yatırıma Değer Bir Prestijli Projede
Yerinizi Şimdi Alın

Yeni yatırımlarla yeni projelere odaklanan Mistral GYO, Mistral İzmir’de konut kulesindeki daireleri yeniden satışa sunuyor. Bu atılım, Mistral GYO’nun sektördeki yenilikçi vizyonunu ve sürekli gelişimi, seçkin yaşam alanları yaratma konusundaki kararlılığını yansıtıyor.

Şehrin tam kalbinde 2+1 ve 3+1 Akıllı Daire ve Rezidanslar. 

Bilgi Alın!

444 0 418

Mistral’de

Fazlası Var

 • Kesintisiz Manzara Tam Karşınızda

  Körfezin tüm güzelliğini yaşamın içine katan muhteşem İzmir manzarasının tadını geniş teraslarda çıkarın.
 • Seçkin Restoranları ve Lüks Yaşam Alanları Tam Yanınızda

  Prestijli markaları buluşturan kafe ve restoranları ile her ihtiyaca cevap veren açık plan çarşısı, Mistral İzmir'de sadece bir adım ötenizde.
 • Güvenilir ve Sağlam Yapı Tam Altınızda

  3,5 metre yüksekliğindeki radye temelin altına konumlandırılan 65 metre derinliğindeki baret temeller, yapının deprem güvenliği için alınmış önemli tedbirlerden biri.
 • İzmir’in Merkezi Alsancak-Karşıyaka-Bornova Üçgeninin Tam Ortasında

  Mistral İzmir, şehir hayatının enerjisini her adımda hissedebileceğiniz, merkezi bir konumda sizi bekliyor. İzmir’in gözde caddelerine ve toplu taşıma ağlarına yürüme mesafesindeki bu prestijli adres, kent yaşamını zirvede yaşama fırsatı sunuyor.
 • Akıllı Ev Teknolojisi Tam Elinizin Altında

  Mistral İzmir'de, modern teknoloji ev konforunu en üst seviyeye taşıyor. Her ayrıntıyı düşünülmüş akıllı ev sistemleriyle, günlük yaşamınızı kolaylaştırırken, lüks ve rahatlığı elinizin altında hissedin.

Mistral İzmir

Aklınızda Sadece Yaşamak Olsun

Yeni yatırımlarla sürekli gelişen İzmir’in yeni yaşam ve yatırım trendi Bayraklı’nın en özel projesi Mistral İzmir ayrıcalıkları ve konforu ile aklınızda sadece yaşamak olsun.

Lokasyon ve
Mesafeler

Şehrin Tam Kalbinde

Yaşam Merkezi

Muhteşem manzarası ve göz alıcı mimarisi ile Mistal İzmir İzmir’in tam kalbinde tüm ana ulaşım akslarının, hastanalerin, alışveriş merkezlerinin, okulların ve üniversitelerin ortasında yer alıyor.

 • Ege Üniversitesi 4 KM
 • Yaşar Üniversitesi 3 KM
 • Çevreyolu 3 KM
 • Ankara Asfaltı 160 M
 • Adliye 300 M

Mistral İzmir

Aklınızda Sadece Yaşamak Olsun

Yeni yatırımlarla sürekli gelişen İzmir’in yeni yaşam ve yatırım trendi Bayraklı’nın en özel projesi Mistral İzmir ayrıcalıkları ve konforu ile aklınızda sadece yaşamak olsun.

Formu Doldurun
Sizi Arayalım

Akıllı Daireler Hakkında Bilgi Almak İçin Bize Ulaşabilirsiniz.